Scroll to top

Control Union Poland zaprasza na Fruit Logistica 2018.

7-9 lutego br., w Berlinie, odbędą się Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica 2018. Zakres prezentowanych produktów i usług to przede wszystkim świeże, nieprzetworzone owoce i warzywa. Również sprzęt i rozwiązania związane z ich pakowaniem, etykietowaniem, magazynowaniem czy rozwiązaniami logistycznymi. Znane na całym świecie targi gromadzą w jednym miejscu specjalistów z branży rolniczej. W tym roku ponad 3 tysiące wystawców – od światowych graczy po małe i średnie przedsiębiorstwa – zaprezentuje swój potencjał biznesowy w handlu międzynarodowym.

Control Union Poland zaprasza do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych. Uczestnictwo w targach Fruit Logistica daje możliwość stworzenia sieci kontaktów z podmiotami sektora rolniczego. Pozwoli na zapoznanie się z innowacjami produktów oraz usług w branży.

Control Union Poland jako jednostka certyfikująca, oferująca uznawany na całym świecie certyfikat gwarantujący dobre praktyki rolnicze i produkcyjne GLOBALG.A.P również będzie uczestnikiem targów. Jako że certyfikat GLOBAL GAP jest niezbędnym elementem przy wejściu na nowe rynki zbytu, także dla polskich producentów – zachęcamy Państwa do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Zobacz także: