Scroll to top

O nas

Certyfikaty

Certyfikaty

Świadczymy kompleksowe usługi certyfikacyjne, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasze certyfikaty akceptowane są na całym świecie!

Międzynarodowy zasięg

Międzynarodowy zasięg

Koncentrujemy wysiłki na rozwijaniu usług związanych ze zrównoważonym rozwojem łańcuchów pochodzenia produktów, które są wykorzystywane na globalnych rynkach żywności, pasz, leśnictwa, biomasy, bioenergii, tekstyliów i zgodności społecznej.

Audyty

Audyty

Międzynarodowa sieć ekspertów Control Union (globalny zasięg, lokalna wiedza) pozwala nam na przeprowadzanie niezależnych inspekcji jakościowych i badań laboratoryjnych w ponad 70 krajach.

Szkolenia

Szkolenia

Oferujemy usługi szkoleniowe stacjonarnie i on-line. Prowadzimy wykłady, warsztaty oraz niestandardowe szkolenia wewnętrzne w każdym standardzie.

Control Union Poland - jednostka certyfikująca, działająca globalnie i kompleksowo.

NASZE USŁUGI

Oferujemy Państwu programy certyfikacyjne z zakresu leśnictwa, rolnictwa, pasz, akwakultury, tekstyliów, bioenergii i inne. Dzięki lokalnym biurom na całym świecie i sieci kontaktów – redukujemy koszty audytów i innych usług, składających się na proces certyfikacji.

Działamy w ponad 80 krajach 0%

Nasza firma ma 100-letnią tradycję 0%

O nas

Control Union to firma, która wywodzi się z holenderskiego sektora rolniczego. Już od ponad 100 lat działamy w dziedzinie logistyki, jakości, certyfikacji i zarządzania ryzykiem. Posiadamy dogłębną wiedzę nt. złożonych wyzwań, związanych z wprowadzaniem towarów na rynek. Nasze doświadczenie, nieustanne podnoszenie poziomu specjalizacji, a także trwałe wartości – obejmują wszystkie aspekty łańcuchów dostaw w wielu branżach.

Działając w ponad 80 krajach oferujemy Państwu gamę rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Swoje wysiłki skupiamy na rozwoju usług związanych ze zrównoważonym rozwojem łańcuchów dostaw przemysłu, które to wykorzystywane są na rynkach żywności, pasz, leśnictwa, biomasy, bioenergii, zgodności społecznej i tekstyliów. Certyfikaty wydawane przez Control Union uznawane są na całym świecie!

Dzięki międzynarodowemu zasięgowi, doskonale rozwiniętej sieci ekspertów i lokalnej wiedzy, a także dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług – posiadamy wyjątkową pozycję silnego gracza, pozwalającą nam sprostać wyzwaniom globalnego rynku towarowego i specyficznym wymaganiom klientów.

Koncentrujemy się na zadowoleniu klienta, przedsiębiorczości, wiedzy i zabawie w biznesie, kieruje nami szacunek. Kładziemy również nacisk na społeczną stronę działalności. Cenimy sobie relacje z kooperantami, dbamy również o naszych pracowników. Wspieramy ich rozwój, zapewniamy najlepszą opiekę zdrowotną. Z radością i w zgodzie z kluczowymi dla nas wartościami – podejmujemy inicjatywy związane z działaniami na rzecz ochrony natury i wspierania zrównoważonego rozwoju. Realnie redukujemy ślad węglowy, oszczędzamy surowce, energię i wodę, przyświeca nam idea Zero Waste. Inicjujemy i wspieramy szereg projektów społecznych!

Zależy nam i mamy odwagę dbać! Dlatego stworzyliśmy projekt „Miej odwagę dbać”, oparty na kluczowych dla nas filarach: klientach, pracownikach, środowisku i społeczności. Jesteśmy Control Union!

Jesteśmy dumni z tego, że możemy łączyć tradycję z najnowocześniejszymi procesami i sprzętami. Jednak najbardziej cieszy nas to, że nasz zespół tworzą zaangażowani i zmotywowani ludzie.

— René van Rijst

CEO