Scroll to top

Kalejdoskop Zielonych Certyfikacji, czyli Control Union na Eco Future Meet.

23 marca 2021′ o godzinie 10:00, przedstawiciele Control Union Poland wezmą udział w Konferencji ECO FUTURE MEET, organizowanej przez G2A Arena w Rzeszowie.

Wydarzenie to odbywać się będzie w formie on-line, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora (kliknij TUTAJ by się zapisać), by wziąć w nim udział.

Konferencje ECO FUTURE MEET, które to odbywają się cyklicznie, mają na celu przybliżenie uczestnikom cech stylu życia „eco”, omawianych z różnych perspektyw. Porusza się tutaj m. in. problemy środowiskowe, wskazuje na innowacyjne sposoby i metody działań na rzecz ochrony planety i jej zasobów.

Podczas III edycji konferencji, w której udział weźmie Control Union Poland omówione zostaną postawy konsumenckie determinowane bieżącymi trendami, a wiodący temat to „Kalejdoskop Zielonych Certyfikacji”. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się czym jest certyfikacja i czemu służy, a także poznać przykładowe systemy certyfikacji, opierające się na łańcuchu pochodzenia produktu.

PROGRAM KONFERENCJI:

10:00 – Rozpoczęcie konferencji.

10:05 – Prelekcja Grażyna Feliga: Postawy konsumenckie – trendy a systemy certyfikacji.

10:15 – Prelekcja Katarzyna Sowińska-Bolechowska: Na czym polega certyfikacja i czemu służy?

10:25 – Prelekcja Robert Knysak: System certyfikacji: Leśnictwo (certyfikaty FSC®, EN+).

10:40 – Prelekcja Karol Skrobacz: System certyfikacji: Rolnictwo, hodowla zwierząt(certyfikaty GGAP, RSPO, UTZ, ASC, MSC, RDS).

11:00 – Prelekcja Katarzyna Sowińska-Bolechowska: System certyfikacji: Tekstylia (certyfikaty GOTS, OCS, RCS).

11:15 – Dyskusja z prelegentami i pytania od widzów.

11:30 – Zakończenie konferencji.

Zachęcamy Państwa do udziału!

Kalejdoskop Zielonych Certyfikacji

Zobacz także: