Scroll to top

ICU – przewodnik po systemie. Obsługa portalu, dodawanie produktów. Szkolenie dla klientów.


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Wymagania właścicieli standardów Textile Exchange i GOTS mają na celu poprawę identyfikowalności, a także przejrzystości w sektorze tekstylnym.

 

TEMATYKA:

W czasie szkolenia dla klientów, podzielonego na cztery panele (3, 6, 13, 17 grudnia) omówione zostaną standardowe wymagania właścicieli standardów dotyczące obsługi portalu ICU, dodawania/rejestracji produktów i kompozycji/składów produktów; również proces rejestracji w systemie certyfikacji ICU, obsługa wirtualnego magazynu, sposoby usuwania niezgodności. Trenerzy wyjaśniać będą – jak usprawnić proces rejestracji certyfikatów transakcji i aplikacji TC.

Informacje te zostaną przekazane w czasie wyznaczonych na poszczególne dni paneli szkoleniowych, przewidziany jest też czas na pytania i odpowiedzi. Pytania należy zadawać poprzez czat, w czasie spotkań, a odpowiedzi na nie nasi specjaliści udzielą podczas ostatniego spotkania tj. 17 grudnia.

 

PROGRAM SZKOLENIA:

  • Portal ICU – przewodnik po systemie. Obsługa portalu, dodawanie produktów.

Spotkanie skierowane jest do dostawców i marek posiadających certyfikaty wydane przez Control Union, a dotyczące standardów tekstylnych (GOTS, OCS, GRS, RCS).

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Klienci Control Union, którzy chcą wziąć udział w serii szkoleń zapraszamy do rejestracji mailowej: dbuczek@controlunion.com lub telefonicznej +48 68 352 34 39.

Szkolenie on-line przeprowadzone zostanie za pomocą programu Microsoft Teams. Nie ma potrzeby instalacji programu, aby wziąć udział w wydarzeniu. Jedyne czego potrzebuje uczestnik to połączenie internetowe oraz dostęp do przeglądarki Google Chrome.

Zobacz także: