Scroll to top

Rolnictwo regeneracyjne – bezpłatne seminarium on-line.


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Akademia Control Union i Control Union Germany zapraszają na 90-minutowe seminarium on-line.

 

ROLNICTWO REGENERACYJNE.

 

TEMATYKA SPOTKANIA

Rolnicze praktyki regeneratywne są istotną częścią rolnictwa zrównoważonego. Prowadzą do odtworzenia cyklów natury, poprawy żyzności gleb, stanu wód, zwiększania bioróżnorodności i ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. Ich stosowanie pomaga zapobiegać zmianom klimatu, a także obniżać wrażliwość gospodarstw na skutki tychże zmian. Kolejne korzyści ich stosowania to wyższe plony czy poprawa konkurencyjności gospodarstw, a także możliwość zielonego finansowania (dodatkowe źródło dochodu dzięki płatnościom węglowym).

Cyfrowe centrum Regenagri (Międzynarodowa Inicjatywa Rolnictwa Regeneracyjnego) – współpracuje teraz z Cool Farm Alliance, co umożliwia handel kredytami węglowymi w globalnych łańcuchach dostaw tekstyliów i żywności. Regenagri 2.0. umożliwia zarządzanie dużymi grupami gospodarstw. Członkowie cyfrowego centrum / platformy mogą uzyskać dostęp do pomiarów / weryfikacji gazów cieplarnianych i sekwestracji CO2, co pozwala generować kredyty węglowe, uzyskiwać zielone finansowanie i równoważyć emisję CO2 w całych łańcuchach dostaw. A także polepszać gospodarkę rolną i zwiększać bioróżnorodność.

Seminarium skierowane jest do właścicieli i managerów gospodarstw rolnych, osób pracujących w agrobiznesie, inwestorów zainteresowanych Green Finance, handlowców w sektorze rolnictwa, marek zaopatrujących się w w tymże sektorze.

 

ORGANIZATOR

Control Union Academy, Control Union Germany

 

KOSZT I WARUNKI UCZESTNICTWA:

Uczestnictwo jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się tutaj: REJESTRACJA.

Taki sam webinar odbędzie się tego dnia o dwóch godzinach, wystarczy zarejestrować się na tę bardziej dogodną: 8:30 lub 15:00 czasu polskiego.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Język: angielski

 

Pozdrawiamy,

Zespół Control Union Poland

Zobacz także: