Scroll to top

Certyfikacja biomasy leśnej, wymogi dyrektywy RED II. Otwarte szkolenie!


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Certyfikacja biomasy leśnej, wymogi dyrektywy RED II.

Od 1 lipca br. obowiązuje znowelizowana Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), zwana potocznie dyrektywą RED II. Jej celem jest redukcja emisji gazów cieplarnianych, poprzez jeszcze szerszą promocję produkcji energii (paliw, ciepła, prądu) ze źródeł odnawialnych.

 

TEMATYKA SZKOLENIA:

W dyrektywie włączono, jako źródło energii odnawialnej, oraz określono dodatkowe  Kryteria Zrównoważonego Rozwoju (KZR) dla korzystania z biomasy pochodzenia leśnego.

Otwiera to zarówno szanse, jak i zobowiązania dla podmiotów uczestniczących – dziś i w przyszłości – w łańcuchu produkcji, handlu, przetwarzania biomasy leśnej. Na czym będą polegać te kryteria i co to oznacza dla pomiotów gospodarczych?

Aby odpowiedzieć na te pytania zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie on-line, które odbędzie się dnia 24.08.2021’, w godzinach 10:00 – 10:45, za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

 

PROGRAM SZKOLENIA:

  • Skąd wzięły się Kryteria Zrównoważonego Rozwoju?
  • Systemy certyfikacji.
  • Wymogi certyfikacji w biomasie leśnej, dokumentacja, obowiązki personelu.
  • Przebieg procesu certyfikacji. Koszty i czas.

 

TRENERZY:

Wieloletni eksperci Control Union Poland Sp. z o.o. i BIOCONTROL Sp. z o.o.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Uczestnictwo w szkoleniu jest otwarte i bezpłatne. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać na adres mailowy: gfeliga@controlunion.com

Szkolenie on-line przeprowadzone zostanie za pomocą programu Microsoft Teams. Nie ma jednak potrzeby instalacji programu, aby wziąć udział w wydarzeniu. Jedyne czego potrzebuje uczestnik to połączenie internetowe, a także dostęp do przeglądarki Google Chrome.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Wszystkich informacji o szkoleniu udziela p. Marcin Sikora (msikora@controlunion.com). W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Control Union Poland

Zobacz także: