Scroll to top

Wytyczne dot. zasad wykorzystywania logo i aprobat w standardach tekstylnych.


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

szkolenie fsc

 

Akademia Control Union zaprasza na 90-minutowe szkolenie on-line w formacie Q&A.

Q&A. WYTYCZNE DOT. ZASAD WYKORZYSTYWANIA LOGO I APROBAT W STANDARDACH TEKSTYLNYCH.

 

TEMATYKA SPOTKANIA

 

Wymagania właścicieli standardów, takich jak Textile Exchange i GOTS stają się coraz bardziej rygorystyczne. Celem jest poprawa przejrzystości oraz identyfikalności w sektorze tekstylnym.

W ramach Akademii Control Union przygotowano szkolenie dla dostawców i właścicieli marek, pomagające zrozumieć wymagania dotyczące ostatnich dostosowań logotypów. Omówione będą wskazówki od właścicieli standardów, a także sposoby implementacji wymagań w organizacjach w celu zapewnienia zgodności. Trenerzy pomogą przeprowadzić Państwa przez proces aplikacji.

Wszystkie te informacje zostaną przekazane w czasie 90-minutowego seminarium. Uwzględniono czas na pytania i odpowiedzi, gdzie uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania. Ze względu na format – w spotkaniu uczestniczyć będzie maksymalnie 50 osób. Szkolenie zostane jednak nagrane i pojawi się na stronie Akademii.

Seminarium dedykowane jest posiadaczom certyfikatów wydanych przez Control Union, dotyczących standardów tekstylnych (GOTS, OCS, GRS, RCS, CCS).

 

ORGANIZATOR

Control Union Academy

 

KOSZT I WARUNKI UCZESTNICTWA:

Uczestnictwo jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się tutaj: REJESTRACJA.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Język: angielski

 

Pozdrawiamy,

Zespół Control Union Poland

Zobacz także: