Scroll to top

Szkolenie z zakresu certyfikacji FSC® CoC i PEFC – 16-17 kwietnia 2017 r., Poznań.

Control Union Poland zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w szkoleniu z zakresu certyfikacji FSC® CoC oraz PEFC, które odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2015 r. w Poznaniu.

SZKOLENIE FSC CoC i PEFC.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli firm, które ubiegają się o certyfikat FSC i/lub PEFC oraz wszystkich zainteresowanych utrzymaniem certyfikatu w firmie. W trakcie szkolenia wykwalifikowani audytorzy i trenerzy Control Union omówią podstawowe wymogi certyfikacji FSC, nowe wytyczne związane ze zmianami w standardzie 40-003 oraz zasady prawidłowego posługiwania się logo.

Dodatkowo omówione zostaną wymogi standardu PEFC oraz najnowsze wytyczne związane z przestrzeganiem Rozporządzenia EUTR. W części praktycznej wspólnie z Państwem omówimy zagadnienia związane z przygotowaniem się do audytu oraz najczęściej spotykane trudności związane z utrzymaniem certyfikatu. Zaprezentujemy także nowe, pomocne narzędzia i odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

Każdy z uczestników może wybrać moduł szkolenia, w którym chce wziąć udział.

KOSZT

Koszt udziału w pojedynczym dniu szkolenia wynosi 550 zł netto. Udział w dwóch dniach szkoleniowych to 900 zł netto.

W przypadku, gdy w szkoleniu weźmie udział kilku przedstawicieli tej samej firmy każdy z nich otrzyma 10% rabat. W cenę wliczone są materiały szkoleniowe oraz poczęstunek. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

ZGŁOSZENIA

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 1 kwietnia 2015. Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres jlejwoda@controlunion.com. Ilość miejsc jest ograniczona!

DODATKOWE INFORMACJE

Wszystkich informacji o szkoleniu udziela Judyta Lejwoda (mail: jlejwoda@controlunion.com, tel.: 68 452 34 39). Prosimy o kontakt z p. Judytą w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

* W przypadku niewystarczającej liczby chętnych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia i zwrotu całości kosztów zarejestrowanym uczestnikom.

Zobacz także: