Scroll to top

Omówienie bieżącej sytuacji na rynku drzewnym w kontekście certyfikacji FSC® i PEFC | Spotkanie informacyjne dla klientów Control Union.


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

szkolenie fsc

 

W związku z pojawiającymi się problemami w dostępności do surowca z certyfikatem FSC® i licznymi zapytaniami od Państwa – już 1-go grudnia 2022′, w godz. 10:00-12:00 – zapraszamy na spotkanie informacyjne on-line dla klientów Control Union Poland, które to poprowadzą specjaliści ds. certyfikacji z naszej jednostki.

Omówienie bieżącej sytuacji na rynku drzewnym w kontekście certyfikacji FSC® i PEFC.

TEMATYKA:

Live skierowany jest do klientów Control Union Poland z branży drzewno-papierniczej, którzy są odpowiedzialni za funkcjonowanie systemu FSC® CoC.

W pierwszej części spotkania uczestnicy uzyskają informacje na temat bieżącej sytuacji na rynku drzewnym w kontekście zmian dostępności surowca certyfikowanego. Omówimy podobieństwa i różnice wymogów certyfikacji w systemach PEFC i FSC, porównamy opłaty. Poruszymy również kwestię alternatywnych rozwiązań, czyli zmian w zakresach certyfikatów firm, które w wyniku braku certyfikatu FSC dostawcy borykają się z niedoborem surowca drzewnego przy certyfikowanej produkcji.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w czasie spotkania przewidzieliśmy czas na pytania i panel dyskusyjny, w czasie którego nasi specjaliści pozostaną do Państwa dyspozycji. Bardzo zachęcamy do aktywnego udziału i zadawania pytań.

>> Pobierz: Program spotkania (.doc)

>> Pobierz: Program spotkania (.pdf)

 

TRENERZY:

Wieloletni eksperci sytemu FSC i PEFC Control Union Poland Sp. z o.o.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Uczestnictwo w spotkaniu on-line jest bezpłatne. Aby zarejestrować się swój udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres dbuczek@controlunion.com

Live przeprowadzony zostanie za pomocą programu Microsoft Teams. Nie ma potrzeby instalacji programu, aby wziąć udział w wydarzeniu. Jedyne czego potrzebuje uczestnik to połączenie internetowe, a także dostęp do przeglądarki Google Chrome.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Informacji o spotkaniu udziela p. Dagmara Buczek. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Control Union Poland

Zobacz także: