Scroll to top

PLASTICS CERTIFICATION WEBINAR – Akademia Control Union zaprasza do udziału!


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

szkolenie fsc

W kwestii światowego kryzysu tworzyw sztucznych jest pięć po dwunastej! W dodatku szacuje się, że ich produkcja, do roku 2050 wzrośnie aż 4 krotnie! A przy tym mniej niż 9% tworzyw sztucznych poddawana jest recyklingowi… To nie jest dobry trend i aby go odwrócić – nie wystarczą już deklaracje. Konieczna jest akcja! Firmy muszą brać na barki odpowiedzialność i udowadniać – w jaki sposób prowadzą recykling, ograniczając zużycie plastiku i stosując alternatywne, kompostowalne materiały. Możliwe jest to w ramach solidnego procesu certyfikacji.

PLASTICS CERTIFICATION WEBINAR

 

TEMATYKA SZKOLENIA

Certyfikacja zgodna z zaufanym standardem tworzyw sztucznych stanowi wielką wartość. W Control Union posiadamy szereg programów certyfikacji i weryfikacji tworzyw sztucznych. Wśród nich znajdują się programy odpowiednie dla firm różnej wielkości i ze wszystkich sektorów (tworzywa sztuczne, opakowania, tekstylia, biomasa, handel detaliczny, etc.). Zapewniają one rozpoznawalność marki w zakresie zmniejszenia zużycia plastiku i długoterminowe zaufanie opinii publicznej.

Podczas seminarium internetowego omówiony zostanie zakres certyfikatów tworzyw sztucznych (GRS / RCS), OBP, ISCC-PLUS, Verra), oferowanych w Control Union. Ich przegląd pozwoli pomóc firmom określić, który standard będzie odpowiedni i wartościowy.

Webinarium skierowane jest do pracowników następujących sektorów: zrównoważony rozwój i środowisko, opakowania, pozyskiwanie surowców, CSR, komunikacja, zarządzanie jakością.

 

ORGANIZATOR

Control Union Certifications Germany GmbH

 

KOSZT I WARUNKI UCZESTNICTWA:

Uczestnictwo jest darmowe. Wystarczy zarejestrować się tutaj: REJESTRACJA

Do wyboru jest preferowana godzina uczestnictwa w sesji: 10:00 lub 17:00 czasu polskiego. Na poszczególną sesję zaplanowano godzinną prezentację, następnie 30 minut będzie przeznaczone na pytania i odpowiedzi.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Język: angielski

 

Pozdrawiamy,

Zespół Control Union Poland

Zobacz także: