Scroll to top

Szkolenie ABC FSC® za nami!

W czwartek 22 marca w okolicach Poznania odbyło się szkolenie poświęcone podstawowym zagadnieniom z zakresu certyfikacji FSC. W spotkaniu wzieło udział ponad 30 osób.

Pierwsza część szkolenia przybliżyła wszystkim rodzaje oraz zasady ubiegania się o certyfikat FSC. Następnie, krok po kroku, została omówiona przykładowa procedura FSC. Uczestnicy mogli na bieżąco rozwiać wątpliwości związane z wymaganiami, które stawia przed nimi standard.

Audytorzy wyjaśnili, sprawiające dość często trudności, zasady użycia surowców niecertyfikowanych. Blok pt. „niezgodności się zdarzają” zaprezentował najczęściej pojawiające się niezgodności oraz przedstawił metody radzenia sobie z nimi.

Każdy z uczestników otrzymał komplet przykładowych dokumentów w poręcznym segregatorze, który z pewnością w przyszłości usprawni proces przygotowania do certyfikacji.

Control Union Poland stara się regularnie organizować spotkania pomagające firmom zrozumieć kryteria i istotę certyfikacji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie na szkolenie ABC FSC i już dziś zapraszamy na kolejne edycje.

Zobacz także: