Scroll to top

Spotkaj się z nami na Centralnych Targach Rolniczych!

W dniach 1-3 luty br., w Nadarzynie, odbędą się Centralne Targi Rolnicze. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla rolników z całej Polski. To okazja do tego, by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla rolnictwa, ofertami środków do produkcji rolnej czy z gamą usług wspierających produkcję i sprzedaż towarów rolno – spożywczych.

Miło nam poinformować, że jako jednostka certyfikująca w systemach rolniczych – będziemy do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania Centralnych Targach Rolniczych. Znajdą nas Państwo na stronie internetowej organizatora w katalogu wystawców, gdzie podane są szczegółowe informacje dotyczące uczestników.

Wiedząc jak ważne jest zrozumienie zasad certyfikacji i nie pozostawiając Państwa samym sobie z tą trudnością – postanowiliśmy podczas trwania targów zorganizować szkolenie. „Porozmawiajmy o certyfikacji Twoich upraw i produktów. Certyfikacja w systemie GlobalGAPGMP+ISCCREDcertKRZiNiG”. Odbędzie się ono 2 lutego o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej E2, hala E.

Spotkajmy się na Centralnych Targach Rolniczych
Control Union.Porozmawiajmy o certyfikacji na Centralnych Targach Rolniczych.

Zarówno w czasie szkolenia, jak i po nim – będzie możliwość rozmowy z audytorami systemów rolniczych i zadania szczegółowych pytań. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Zobacz także: