Scroll to top

Kolejny FSC® Friday za nami!

W ubiegłym tygodniu, 24.09, w siedzibie naszej firmy – celebrowaliśmy FSC® Friday 2021, czyli Piątek FSC! Tego dnia, na całym świecie prowadzona jest akcja komunikacyjna budująca świadomość roli odpowiedzialnego zarządzania lasami.

Hasłem przewodnim tegorocznych obchodów wydarzenia, było: „Dbając o lasy, Dbamy o klimat!”.

Po raz kolejny Control Union Poland czynnie zaangażowało się w akcję. Choć każdego dnia pracownicy naszej jednostki certyfikującej, zawodowo i prywatnie, przyczyniają się do odpowiedzialnego korzystania z lasów, to w Piątek FSC spotkaliśmy się, by jeszcze bardziej pogłębić wiedzę na tematy związane z ochroną przyrody. W czasie ożywionego panelu dyskusyjnego sięgnęliśmy również po historię powstania systemu certyfikacyjnego FSC, jego idei, a także wspólnie rozwiązaliśmy Quiz. Nie zabrakło zielonej scenerii i słodkiego poczęstunku. A dzień wcześniej, w ramach naszego biurowego Green Office Challenge… posprzątaliśmy las! Obchody Piątku FSC były ku temu świetną okazją!

Oczywiście o konieczności dbania o klimat przypomnieliśmy kontrahentom w naszych mediach społecznościowych. Posty zachęcające do dokonywania odpowiedzialnych wyborów każdego dnia – pojawiły się w takich serwisach jak: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn. Na stronie głównej www.controlunion.pl umieściliśmy banner informujący o wydarzeniu.

Z pewnością powtórzymy to w przyszłym roku!

Zobacz także: