Scroll to top

ENplus® zaprasza na szkolenie!

Control Union Poland w imieniu zarządu ENplus chce zaprosić Państwa na jednodniowe szkolenie dla Pełnomocników systemu jakości ENplus® oraz osób, które są odpowiedzialne za funkcjonowanie systemu zapewniania jakości pelletu drzewnego wg standardu ENplus.

Szkolenie to jest otwarte dla wszystkich – zaproszenie zatem nie dotyczy jedynie pracowników firmy certyfikowanej w systemie ENplus.

Dla wszystkich kierowników ds. jakości, którzy nie uczestniczyli w szkoleniu z zarządzania jakością w bieżącym okresie certyfikacji – jest ono obowiązkowe.

Szkolenie odbędzie się 04-05.11.2019 r. Poznaniu. Zakres szkolenia będzie obejmować zagadnienia dotyczące wymagań dla podmiotów uczestniczących w całym łańcuchu. Od przyjęcia surowca do produkcji, poprzez produkcję pelletu, do dostarczenia wyrobu gotowego do użytkownika końcowego. Przedstawione zostanie także, w jaki sposób system ENplus® gwarantuje najwyższą jakość pelletu drzewnego?

Opłata rejestracyjna za udział firmy certyfikowanej ENplus w szkoleniu wynosi 200 EUR za osobę. Dla każdej kolejnej osoby z tej samej firmy koszt udziału w szkoleniu wynosi 150 EUR za osobę. Szkolenie jest skierowane również do podmiotów nie posiadających certyfikatu ENplus, opłata za uczestnictwo wynosi 250 EUR za osobę.

Dla uczestników szkolenia dostępne będą pokoje w Hotelu Altus (https://www.hotelaltus.pl) w promocyjnej kwocie 200 PLN za nocleg + śniadanie. Dokonując rezerwacji wystarczy powiedzieć, że będą Państwo uczestnikiem szkolenia EPC. Pytania odnośnie rezerwacji hotelu prosimy kierować na adres: info@polskaradapelletu.org

W jaki sposób można się zarejestrować na szkolenie ENplus?

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Aby potwierdzić uczestnictwo w szkoleniu dla Pełnomocników systemu jakości ENplus, należy dokonać rejestracji.

Zobacz także: