Scroll to top

Zapraszamy na szkolenie z nowej wersji standardu RSPO!

control union

zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w szkoleniu on-line pt.

Zasady certyfikacji w systemie RSPO i zmiany w nowej wersji standardu.

RAMY CZASOWE SZKOLENIA RSPO:

Data:                                  28 września 2020 r.

Ramy czasowe:                10:00- 14:00

Szkolenie z zasad certyfikacji w systemie RSPO i zmian w nowej wersji standardu – skierowane jest do pracowników firm i pełnomocników jakości, odpowiedzialnych za funkcjonowania w przedsiębiorstwach – systemu zrównoważonego wykorzystania oleju palmowego, ale także do wszystkich zainteresowanych otrzymaniem, po raz pierwszy, certyfikatu RSPO w zakresie łańcucha dostaw.

TEMATYKA SZKOLENIA RSPO:

Podczas szkolenia omówione zostaną zasady certyfikacji w oparciu o nową wersję standardu RSPO-STD-T05-001 (v. 2.0), którego publikacja nastąpiła 1 lutego br. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli dobrze zrozumieć wymogi standardu, przeanalizować swoje wątpliwości oraz w efektywny sposób przygotować się do audytu. Warto przypomnieć, iż wszystkie audyty od 1 lutego 2021r. będą przeprowadzane już wyłącznie w oparciu o nową normę, dlatego też szczególna uwaga zostanie poświęcona zmianom w zaktualizowanej wersji standardu.

>> Pobierz Program Szkolenia (Pdf)

TRENERZY:

Szkolenie przeprowadzi wieloletni ekspert systemu certyfikacji RSPO – p. Mariola Fabisiak

KOSZT I WARUNKI UCZESTNICTWA:

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 580,00 zł netto.
W przypadku, gdy w szkoleniu weźmie udział kilku przedstawicieli tej samej firmy – każda kolejna osoba otrzyma 20% rabat.

Każdy uczestnik otrzyma od nas zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

>> Pobierz formularz zgłoszeniowy (Word)

>> Pobierz formularz zgłoszeniowy (Pdf)

Szkolenie zostanie przeprowadzone on-line, za pomocą programu Microsoft Teams. Nie ma jednak potrzeby instalacji programu, aby wziąć udział w wydarzeniu. Jedyne czego potrzebuje uczestnik to połączenie internetowe oraz dostęp do przeglądarki Google Chrome.

Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza do 25 września 2020 r. pocztą lub na adres kkarlowska@controlunion.com

DODATKOWE INFORMACJE:

Wszystkich informacji o szkoleniu udzieli p. Karolina Karłowska (kkarlowska@controlunion.com). Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości.

*W przypadku niewystarczającej liczby chętnych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów i zwrotu całości kosztów zarejestrowanym uczestnikom.

Zobacz także: